Quality Engineer

praca it: etat dla Bluetrace BV / Cała UE

Tagi: Linux QA

Biuro firmy jest w Amsterdamie. Możliwa praca w Holandii lub zdalnio z całej UE (w przypadku pracy zdalnej wymaganych będzie minimum kilka, kilkotygodniowych przyjazdów do siedziby firmy w ciągu roku).

Wymagania:
- analityczny umysł
- doświadczenie w pracy ze scenariuszami testowymi
- znajomość poleceń systemu Linux (biegła znajomość będzie silnym atutem ale nie jest wymagana na to stanowisko)
- znajomość podstaw programowania (biegła znajomość jezyka Java będzie silnym atutem ale nie jest wymagana na to stanowisko)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (większość komunikacji odbywać się będzie w tym języku)
- komunikatywność
- ukończone studia techniczne (lub ostatnie lata studiów)

Obowiązki:
- odpowiedzialność za utrzymanie jakości produktów
- wsparcie techniczne klientów
- współpraca z działem programistycznym

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym towarzystwie (klienci w 70 krajach)
- pracę z innowacyjnymi produktami
- atrakcyjne wynagrodzenie (do ustalenia przy pierwszym spotkaniu; w zależności od umiejętności i doświadczenia)
- stabilonść zatrudnienia

Bluetrace BV
Vaalmuiden 3
1046 BV Amsterdam
Holandia
www.bluetrace.eu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-25
Wyświetlona: 4306 razy