Kierownik Nadzoru Technicznego- Zespołu Monitoringu Systemów Informatycznych

praca it: etat dla edge recruitment / Kraków

Tagi: kierownik nadzoru technicznego zespół monitoringu

Dla naszego Klienta, polskiego oddziału brytyjskiej firmy, będącej dostawcą oprogramowania dla internetowych serwisów bukmacherskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik nadzoru technicznego- zespołu monitoringu systemów informatycznych

Główne zadania:

* zarządzanie zespołem d/s monitoringu i testów * przygotowanie, wykonanie, raportowanie, zarządzanie przypadkami testowymi * definiowanie i planowanie strategii testów i monitoringu * zapewnienie wsparcia dla klientów – przyjmowanie zgłoszeń awarii i raportowanie wykonanych testów * tworzenie i analiza dokumentacji testowej

Wymagania:

* umiejętność zarządzania zespołem * biegła umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej, testowej i monitoringu * doświadczenie w testowaniu oprogramowania * bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie * gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy:

* interesującą pracę w międzynarodowym środowisku * możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i uczestniczenia w projektach oferujących * najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne * atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji w języku angielskim

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-19
Wyświetlona: 8092 razy