Inżynier systemów wbudowanych - Embedded

praca it: etat dla CPL Jobs / Gdańsk

Tagi: C C++ embedded

Nasz klient, międzynarodowa renomowana marka z branży IT, poszukuje na stanowisko:

Embedded Software Engineer

Zakres obowiązków:

• aktywny udział we wszystkich najważniejszych etapach cyklu rozwoju oprogramowania,
• Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji i samego oprogramowania
• Analizy kodu, analizy wymagań, analizy ryzyka, identyfikacja problemów
• Projektowanie i wykonanie z graficznym interfejsem użytkownika
• Testowanie jednostek i zapewnienie jakości oprogramowania
• Wykonywanie większości zadań w sposób efektywny i samodzielny
• Sporadyczne podróże do klientów i ich wsparcie.

Kwalifikacje:

• Magister lub licencjat w dziedzinie inżynierii oprogramowania, Informatyki lub dziedzinie związanej.
• min. 2 lata z zakresu C / C + + – programowanie niskopoziomowe
• Praktyczna wiedza o multi-core Software Development
• Umiejętności rozwiązywania problemów
• Biegła znajomość języka angielskiego

Preferowane kwalifikacje:

• Doświadczenie w systemach Windows i Linux
• Znajomość technik testowania
• Znajomość języków skryptowych i narzędzi do przetwarzania tekstów
• Doświadczenia w interfejsie PCI, programowania pamięci flash BIOS / OROM
• Zaprezentowanie doświadczeń z różnych mikrokontrolerów, Atom i ARM
• Specjalizacja w zakresie technologii wirtualizacji

Oferujemy:

• Dynamiczne i przyjazne środowisko w firmie, która zdobyła nagrodę dla najlepszego pracodawcy i daje możliwość kariery międzynarodowej
• 2 x w roku premie w zależności od osiągnięć
• Praca w GDAŃSKU
• Pakiet socjalny (prywatną opieką medyczną, bony na obiad, możliwość korzystania z obiektów sportowych)
• Przedszkole
• Szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-11
Wyświetlona: 11952 razy