Programista ABAP

praca it: etat dla Obiettivo Lavoro Polska / Poznań

Tagi: SAP

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Wiedza i/ lub doświadczenie w programowaniu (mile widziane wcześniejsze doświadczenie w programowaniu w języku ABAP)
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Mobilność, gotowość do odbycia rocznego szkolenia z zakresu produktów firmy w Niemczech
• Zdolności analityczne
• Umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Realizacja projektów związanych z modyfikacją i tworzeniem modułów SAP
• Realizacja projektów związanych z utrzymaniem i dalszym rozwojem systemu bilingowego
• Współpraca ze specjalistami SAP, użytkownikami kluczowymi klientów i doradcami zewnętrznymi
• Profesjonalne doradztwo i szukanie optymalnych rozwiązań

OFERUJEMY:
• Intensywny rozwój zawodowy
• Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
• Szeroki zakres szkoleń międzynarodowych w zakresie realizowanych zadań
• Udział w projektach wdrożeniowych i pracach zespołu w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Niezbędne narzędzia pracy, dostęp do najnowszych technologii
• Pomoc w zakwaterowaniu dla osób spoza Poznania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-11
Wyświetlona: 5156 razy