Inżynier Oprogramowania C/C++

praca it: etat dla CPL Jobs / Wrocław

Tagi: C C++ Assembler inżynier

Nasz klient zajmuje się inżynierią oprogramowania i realizuje projekty z całego świata i poszukuje na stanowisko:

Obowiązki:

• Implementację, integrację i testowanie oprogramowania systemów wbudowanych
• Lokalizacja Wrocław lub Koszalin (zależnie od preferencji kandydata)

Od kandydatów oczekujemy:
• Umiejętności programowania niskopoziomowego w językach C, C++, Assembler
• Wykształcenia wyższego lub ostatni rok studiów kierunków: Telekomunikacja, Elektronika, Informatyka, Inżynieria Oprogramowania, Automatyka
• Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane:
• Podstawowej wiedzy z zakresu Real-Time Operating Systems

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Profesjonalny system szkoleń
• Stabilne środowisko pracy
• Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków oraz do różnych form działalności sportowo- kulturalnej
• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijających się zespołach
• Pracę w międzynarodowym środowisku, wyjazdy zagraniczne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-04
Wyświetlona: 4921 razy