Web Developer/ Junior

praca it: etat dla CPL Jobs / Warszawa

Tagi: ASP NET C# SQL Java NET

Dla naszego klienta, światowego lidera w zarządzaniu energią poszukujemy:
Web developera

Obowiązki:

- Tworzenie i utrzymywanie baz danych aplikacji internetowych (intranet, ekstranet i korporacyjnych stron internetowych)
- Wprowadzanie nowych aplikacji od koncepcji i projektu do rozwoju i wdrażania
- Pisanie użytkownika i dokumentacji technicznej (dokumentacji funkcjonalnej i projektowanie techniczne za pomocą standardów branżowych, takich jak UML)
-Rozwiązywanie problemów na miejscu i usuwanie błędów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (w dziedzinie informatyki lub pokrewne preferowane) – Pasja do kodowania i uczenia się nowych języków programowania
- Doświadczenie z rozwojem aplikacji internetowych
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Doświadczenie z ASP.NET, VB.NET i / lub C #. NET i SQL 2000 (będzie dodatkowym atutem)
- Znajomość XML, Java, koncepcji OOP, RIA, i Web Services plus (będzie dodatkowym atutem)
- Doskonała organizacja i umiejętności komunikacji interpersonalne
- Umiejętność pracy w zespole, a także być w stanie pracować samodzielnie

Co oferujemy:

- prace w stabilnej, międzynarodowej firmie,
- pakiet medyczny i socjalny,
- stałą pracę z możliwością rozwoju na długi czas,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-28
Wyświetlona: 6222 razy