Administrator WINTEL

praca it: etat dla CPL Jobs / Kraków

Tagi: SCOM AD II IT WINTEL

Dla naszego klienta, który jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego poszukujemy:

Administratora WINTEL

Najważniejsze obowiązki:

- Planowanie i wdrażanie architektury Wintel we współpracy z innymi zespołami
- Konserwacja zainstalowanych produktów i stały przegląd dla poprawy i zwiększenia wydajności;
- Poprawę technologii napędu głównie w automatyzacji produktów i serwerów;
- Techniczna współpraca, zarówno wewnętrznych, z dostawcami i klientami;
- Wykonywanie oceny zdolności planowania w celu zapewnienia infrastruktury w ramach umów SLA
- Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji (np. procesów i procedur);
- Współpraca i wsparcie instalacji i konserwacji na wszystkich szczeblach ECS kontroli i spełnienia wszystkich wymaganych ustawień zabezpieczeń

Umiejętności techniczne:

- Doskonałe zrozumienie technologii Microsoft, w tym AD, IIS, itp.;
- Doskonałe zrozumienie technologii serwerowych, System Centre Operations Manager (SCOM), mile widziany VMware
- Doświadczenie z Tivoli Storage Manager (TSM), produkty Citrix, Microsoft Management narzędzi
- Dobre zrozumienie ogólnego środowiska IT;
- Doświadczenie we wspieraniu dużych systemów środowiska Data Center;
- Doświadczenie w zarządzaniu średnimi projektami.

Miękkie kompetencje:

- Zdolność do tworzenia i zarządzania usługami dla biznesu i klientów;
- Doskonałe umiejętności analityczne i raportowe;
- Doskonałe interpersonalne pisemne i ustne umiejętności komunikacyjne;
- Umiejętność pracy w zespole i otwartość na różne kultury i idee;
- Umiejętność pracy samodzielnie i dokonywanie własnej oceny i decyzji;
- Możliwość definiowania i wdrażania rozwiązań trudnych problemów;
- Odpowiedzialność za własny rozwój i dążenie do poprawy swojej wiedzy i umiejętności;
- Gotowość do elastycznych godzin pracy do obsługi centrum danych, która działa 24×7
- Orientacja na jakość i udokumentowane osiągnięcia wyników jakości.

Wymagania językowe:

- Angielski: dobry w mowie i piśmie
- Wszelkie inne języki są dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje:

- Praca wymaga podróży, głównie po Europie.
- Siedziba w Warszawie

Co oferujemy:
- prace w stabilnej, międzynarodowej firmie,
- pakiet medyczny i socjalny,
- stałą pracę z możliwością rozwoju na długi czas,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-28
Wyświetlona: 7552 razy