Młodszy Programista PHP/Python

praca it: etat dla Grupa o2 sp. z o. o. / Warszawa

Tagi: programista php python informatyk IT

Grupa o2 Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

[PHP/BP/WWA/06/2011]

Opis stanowiska:

Projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną
Programowanie w PHP i/lub Python oraz w SQL
Wdrażanie przygotowanych szablonów: XHTML, CSS
Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

j. angielski (rozumienie dokumentacji technicznej).
kwalifikacje techniczne: dobra znajomość PHP i/lub Python oraz SQL,
dobra znajomość OOP,
dobra znajomość jakiegoś frameworka MVC (mile widziana znajomość Symfony lub Pylons/Django)
znajomość SVN
znajomość wprowadzania rozwiązań JS/AJAX (mile widziana znajomość biblioteki jQuery)
podstawowa znajomość systemów typu UNIX
wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów informatycznych
motywacja i zaangażowanie
umiejętność współpracy zespołowej
umiejętność pozytywnej komunikacji
terminowość i odpowiedzialność
samodzielność i inicjatywa
umiejętności analityczne

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
przyjazną atmosferę pracy
szybki rozwój zawodowy
kompletny brak monotonii
ciekawe projekty
pracę z nowymi technologiami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-20
Wyświetlona: 5129 razy