Programista PHP / Webdeveloper

praca it: etat dla Corporate Publishers / Warszawa

Tagi: Programista PHP Flash

Wydawnictwo korporacyjne Corporate Publishers z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko: Programista PHP / Webdeveloper.

Wymagania: - Dobra znajomość technologii web: PHP (oop), MySQL, HTML, CSS, Javascript - Podstawowa znajomość Flash - Odpowiedzialność, terminowosć, dobra organizacja pracy

Mile widziane: - Bardzo dobra znajomość technologii web - Dobra znajomość Flash i ActionScript 3.0 - Znajomość frameworka KohanaPHP 3.x - Znajomość programu Anomail

Obowiązki: - Tworzenie serwisów internetowych w oparciu o PHP i MySQL - Projektowanie aplikacji Flash (banery, prezentacje interaktywne itp.) - Przygotowanie i wysyłka newsletterów do dużych baz klientów

Oferujemy: - Udział w innowacyjnych projektach dla znanych firm korporacyjnych - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę na etacie w biurze firmy - Bardzo przyjazną atmosferę pracy :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-16
Wyświetlona: 5015 razy