WebDeveloper - JavaScript, HTML

praca it: etat dla Netsprint.pl Sp.z o.o. / Warszawa

Tagi: WebDeveloper - JavaScript HTML

NetSprint.pl Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii, należąca do międzynarodowej grupy medialnej Mecom Europe. NewsPoint to usługa monitorowania komunikacji w internecie stworzona przez NetSprint.pl we współpracy z Opoint – liderem monitoringu internetu w Norwegii. NewsPoint Social Media jest autorskim systemem przeznaczonym do monitorowania treści tworzonych przez użytkowników internetu: social media monitoring.

W chwili obecnej poszukujemy zmotywowanych kandydatów, którzy chcą dołączyć do zespołu IT NewsPoint na stanowisko:

WebDeveloper – JavaScript, HTML
Nr ref.: WD

Wymagania:

* Bardzo dobra znajomość HTML (także HTML5), CSS * Dobra znajomość programowania w JavaScript, mile widziane doświadczenie w jQuery * Orientacja w różnicach między przeglądarkami internetowymi * Dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym zespole

Dodatkowe atuty:

* Ciekawe projekty w portfolio * Doświadczenie w programowaniu nowoczesnych dynamicznych interfejsów użytkownika * Umiejętnośc pracy z systemami kontroli wersji (svn, cvs) * Znajomość PHP * Podstawowa znajomość SQL

Zadania:

* Projektowanie i programowanie interfejsu nowoczesnej aplikacji internetowej * Współpraca z zespołem tworzącym zaplecze aplikacji

Zapewniamy:

* Uczestnictwo w rozwoju lidera w zakresie monitoringu Internetu w Polsce * Rozwój zawodowy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji * Atrakcyjne wynagrodzenie * Opiekę medyczną * Korzystanie z pakietu usług MultiSport * Nieformalną atmosferę pracy * Dostęp do najnowszej technologii wyszukiwania informacji w internecie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-14
Wyświetlona: 4967 razy