Praktykant - Tester

praca it: etat dla Contium / Wrocław

Tagi: tester CONTIUM

Contium S.A. specjalizuje się w dwóch klasach rozwiązań IT:
 wspierających sprzedaż wielokanałową i e-commerce
 wspierających zarządzanie wiedzą, obiegiem dokumentów i informacją w projektach.
Naszą przewagą rynkową jest wiedza i doświadczenie w tych obszarach, które są gwarancją sukcesu naszych klientów. Wśród nich znajduje się wielu liderów w swoich branżach. Pracujemy m.in. dla: Banku Zachodniego WBK, Black Red White, Europejskiego Funduszu Leasingowego, Marsa, RTV Euro AGD. W Contium stawiamy na najlepszych. W naszym biurze we Wrocławiu pracuje obecnie ponad 90 osób, wysokiej klasy specjalistów. Jeśli chcesz pracować przy ambitnych projektach, w swobodnej i zespołowej atmosferze, dołącz do nas!

Poszukujemy praktykantów do testowania naszych aplikacji.

PRAKTYKANTTESTER

Miejsce praktyki: Wrocław
Czas trwania: do ustalenia
Wynagrodzenie: praktyka bezpłatna

Zadania na praktykach:
 tworzenie, wykonywanie i rozwój testów funkcjonalnych oprogramowania,
 tworzenie i utrzymywanie aktualnych wersji dokumentacji użytkownika,
 pomoc w rozwiązywaniu zgłoszeń serwisowych od klientów.

Wymagania:
 student 3,4-go roku studiów informatycznych lub innych,
 mile widziana podstawowa znajomość zagadnień z testowania oprogramowania,
 mile widziana znajomość technologii internetowych – HTML, XML/XSL, Java Script,
 komunikatywność, skrupulatność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia,
 samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
Zainteresowanie obszarami działalności Contium oraz technologiami, w których pracujemy, to dodatkowy plus. Wcześniejsza praktyka komercyjna nie jest wymagana.

Dzięki praktyce w Contium masz możliwość:
 zaliczenia praktyki na uczelni,
 zebrania materiałów do pracy magisterskiej lub zaliczenia projektu,
 zdobycia praktycznych umiejętności pracy przy dużych projektach informatycznych
 współpracy z naszymi najlepszymi specjalistami,
 zdobycia referencji zwiększających szansę znalezienia pracy po studiach,
 doskonalenia umiejętności z zakresu obszarów, w których działa firma Contium.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-10
Wyświetlona: 4729 razy