Młodszy grafik komputerowy

praca it: etat dla Groupon Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: adobe photoshop

Groupon jest dynamicznie rozwijającym się projektem e-commerce i niekwestionowanym liderem na rynku zakupów grupowych. W sierpniu 2010 roku magazyn „Forbes” okrzyknął nas najszybciej rozwijającą się firmą na świecie – wyprzedzamy tym samym m.in. Amazon.com, Google, Yahoo czy eBay.

Działamy już w 48 krajach – m.in. w USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Meksyku, Rosji i Japonii.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

MŁODSZY GRAFIK KOMPUTEROWY
Miejsce pracy: Warszawa

Twój profil:

jesteś kreatywny i przy tym mocno stąpasz po ziemi,
posiadasz zmysł kompozycyjny i wiedzę z zakresu koloru,
jesteś komunikatywny,
potrafisz pracować pod presją czasu,
charakteryzuje Cię samodzielność w działaniu, kreatywność, sumienność, zaangażowanie, dokładność i precyzja
język angielski przynajmniej w stopniu średnim,
zainteresowanie e-commercem i online marketingiem,
znajomość HTML i CSS
doświadczenie w następujących programach:
Adobe Photoshop, Adobe Flash Professional – oba na poziomie zaawansowanym
Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Dreamweaver – przynajmniej na poziomie dobrym

Twoje obowiązki:

projektowanie materiałów reklamowych,
szparowanie, fotoedycja, korekta kolorystyczna fotografii
współpraca z partnerami Groupon oraz koordynowanie procesu launchu oferty na portal Groupon
uczestnictwo w działaniach PR

Oferujemy:

pracę przy projektach webowych: od banerów, poprzez design i projektowanie stron, mailingów na potrzeby zaawansowanych kampanii marketingowych,
znaczny zakres odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce,
szybkie podejmowanie decyzji dzięki płaskiej hierarchii,
dynamiczne, przyjazne środowisko pracy w młodym sympatycznym zespole,
możliwość szybkiego rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-06
Wyświetlona: 7010 razy