Webmaster/Administrator

praca it: etat dla Agencja Reklamowa b&j Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: flash photoshop HTML CSS Java

Zakres obowiązków:
- projektowanie i budowa stron internetowych dla naszych klientów
- analiza funkcjonalna serwisów klienckich
- bieżąca administracja stronami klientów oraz ich modyfikacje
- administracja serwerem, siecią firmową oraz stacjami roboczymi
- projektowanie i wykonanie bannerów animowanych w technologii Flash
- znajomość aktualnych trendów i technologii w branży informatycznej i reklamowej
- znajomość mediów społecznościowych

Wymagania:
- znajomość HTML i CSS na poziomie zaawansowanym
- bardzo dobra znajomość PHP i baz danych SQL
- znajomość javascript (jQuery)
- znajomość wzorców projektowych
- dobra znajomość pakietu Adobe (przede wszystkim Photoshop i Flash)
- znajomość języka angielskiego
Dodatkowe atuty:
- doświadczenie w pracy z serwerem Mac OS.X
- doświadczenie w administracji siecią i stacjami roboczymi
- znajomość aktualnych technologii internetowych i branży reklamowej
Aplikacje kandydata na stanowisko powinny zawierać odnośniki do
wykonanych serwisów www lub portfolio.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-06
Wyświetlona: 5095 razy