Administrator Systemów Informatycznych (SharePoint)

praca it: etat dla Transition Technologies S.A. / Białystok

Tagi: administrator systemy informatyczne helpdesk MS Share Point Windows Server 2003/2008

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Administracja systemem MS SharePoint będzie jednym z głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku
• Wsparcie, utrzymywanie i rozwój infrastruktury serwerowej
• Nadzór nad wykonywaniem kopii zapasowych
• Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii
• Przygotowywanie procedur i dokumentacji
• Udział w projektach informatycznych
• Pomoc techniczna dla użytkowników – helpdesk

WYMAGANIA:

Warunki konieczne:
• Trzyletnie doświadczenie praktyczne w administracji systemami: MS Share Point, Windows Server 2003/2008
• Potwierdzona doświadczeniem w środowisku produkcyjnym bardzo dobra znajomość technologii wirtualizacyjnych Vmware/Hyper-V
• Znajomość budowy i działania sieci WAN/LAN/WLAN
• Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych
• Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane:
• Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
• Zdolność do pracy pod presją czasu i dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych
• Kreatywność i umiejętność pracy w zespole
• Zdolność szybkiego uczenia się i chęć poznawania nowych technologii IT
• Znajomość Exchange 2003/2007 oraz systemów Unix/Linux
• Umiejętność konfiguracji i zarządzania urządzeniami sieciowymi (switche, routery, firewalle)
• Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętnośći
• Udział w projektach wdrożeniowych technologii Microsoft

OFERUJEMY:
• Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (20-letnie doświadczenie na rynku)
• Współpracę z energicznym zespołem w życzliwej atmosferze
• Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
• Karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów sportowych
w całej Polsce)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-03
Wyświetlona: 13634 razy