Starszy programista PHP

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: programista php programowanie zend ajax

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największym firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce oraz w Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w 3 kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy Programista PHP.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, OOP oraz wzorców projektowych;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowania w języku PHP, poparte portfolio projektów;
  • Bardzo dobra znajomość Zend Framework;
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w języku JavaScript;
  • Znajomość przynajmniej jednej z popularnych bibliotek JavaScript (np. jQuery, MooTools);
  • Bardzo dobra znajomość technologii AJAX;
  • Dobra znajomość standardów (X)HTML oraz CSS;
  • Dobra znajomość SQL oraz XML;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra orientacja w technologiach web’owych, aplikacjach bazodanowych i systemach typu enterprise.

Mile widziane:

  • Znajomość metodyk zwinnych (Agile), np. SCRUM, XP;
  • Znajomość TDD (Test Driven Development);
  • Znajomość innych języków programowania (np. Ruby, Python, Java);
  • Znajomości systemów kontroli wersji (SVN).
  • Znajomość środowiska Linux Ubuntu ;

Zakres obowiązków:

  • Programowanie i utrzymanie systemów transakcyjnych w technologii PHP oraz JavaScript z wykorzystaniem ZendFramework oraz jQuery;
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych;
  • Przygotowanie i wykonywanie testów jednostkowych (unit test);

Oferujemy:

  • Praca w doświadczonym zespole developerów, uczestnictwo w wyjątkowym projekcie programistycznym;
  • Współtworzenie systemów informatycznych;
  • Zapewnienie narzędzi pracy;
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3200 – 4000 zł netto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia;
  • Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
  • Pakiet relaksacyjny (basen, fitness, siłownia);
  • Ciekawą pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów;
  • Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-02
Wyświetlona: 8140 razy