Wdrożeniowiec/Konsultant systemów ERP/MRPII/CRM

praca it: etat dla Datainfo sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: wdrożeniowiec sql server MRPII ERP CRM

Obowiązki:
- analiza potrzeb użytkownika końcowego, przygotowanie założeń dla programistów;
- aktywny udział w procesie wdrożenia systemu (informacje na http://www.datainfo.pl);
- asysta techniczna i konsultacje dla użytkownika końcowego, w tym stała opieka zdalna;
- konfiguracja oprogramowania, bieżące testy nowych komponentów;

Oczekiwania:
- min. 1 rok doświadczenia, udział w projektach wdrożeniowych systemów zarządzania dla średnich i dużych firm;
- ukończone studia;
- znajomość MS SQL Server 2008 (głównie język zapytań SQL);
- znajomość systemów MS Office 2007/2010 (głównie elementy integracji);
- podstawy programowania obiektowego (najchętniej z użyciem technologii Microsoft);
- dyspozycyjność do kilkudniowych wyjazdów wdrożeniowych poza W-we (nawet 70% czasu pracy u klienta);
- prawo jazdy kat. B

Niezbędna znajomość tematyki systemów klasy ERP/MRPII/CRM;

Oferujemy:
- stałą i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;
- elastyczną formę rozliczeń zadaniowych bez sztywnych godzin pracy;
- stałe wynagrodzenie + wysokie premie po zakończeniu wdrożenia;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-29
Wyświetlona: 5379 razy