Administrator SAP z językiem niemieckim

praca it: etat dla HAYS Poland / Wrocław

Tagi: Administrator SAP niemiecki

W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Administrator SAP (język niemiecki).
Miejsce pracy: Wrocław

Osoby na tej pozycji będą odpowiadały za oprogramowanie AIM (Application and Integration Middleware), na przykład tworzone przez IBM, Microsoft czy Mercator, a w szczególności za tworzenie rozwiązań łączących różne systemy i odpowiadających na potrzeby klienta. Administratorzy SAP będą zapewniać 3. linię wsparcia, utrzymywać sprawne działanie systemów, produktów i zastosowanych rozwiązań.

Zadania związane ze stanowiskiem:
• diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych z poszczególnymi modułami SAP,
• instalowanie nowych wersji baz danych i poprawek oprogramowania,
• proponowanie nowych rozwiązań i ulepszeń dla większej stabilizacji środowisk klienta.

Odpowiedni kandydat powinien:
• swobodnie posługiwać się językiem angielskim,
• władać językiem niemieckim na poziomie średnio zaawansowanym,
• posiadać praktycze umiejętności związane z platformami UNIX i Wintel,
• znać bazy danych Oracle i/lub DB2,
• posiadać doświadczenie w pracy z technologiami SAP CCMS i Solution Manager, a także w instalacji, migracji oraz aktualizacji produktów SAP,
• mile widziane będą: znajomość rozwiązań zarządzania i monitorowania SAP – Xandria oraz gotowość do pracy zmianowej (24/7).

Nasz klient oferuje:
• pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji,
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
• szkolenia międzynarodowe,
• dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-26
Wyświetlona: 5523 razy