Programista FLASH/FLEX

praca it: etat dla Aduma Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Flash AS3 Flex OOP

Aduma – lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych poszukuje ambitnych ludzi, którzy będą tworzyć z nami nowe technologie. Jeśli jesteś znudzony pisaniem kolejnej aplikacji mającej za zadanie wyświetlanie szeregu liczb w konsoli, jeśli chcesz poznać i przekroczyć granice wyznaczane przez dzisiejsze możliwości informatyki, dołącz do nas!

Miejsce pracy: WROCŁAW

Wymagania:

  • rozwinięte umiejętności programowania ActionScript (AS 3.0), OOP
  • dobra znajomość środowiska Adobe Flash CS3/CS5, Adobe Flex Builder, Adobe AIR
  • kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy z dokumentacją w języku angielskim.

Mile widziane:

  • znajomość innych programów z pakietu Adobe Creative Suite
  • umiejętność korzystania z bibliotek AS3 (np TweenLite/Tweener, pv3d, box2d i innych).

Zakres obowiązków:
Tworzenie aplikacji/gier multimedialnych i interaktywnych.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • udział w ciekawych projektach dla renomowanych Klientów,
  • wykorzystanie potencjału, możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy,
  • świetną zabawę przy testowaniu opracowanych rozwiązań (np. gry interaktywne).

Aplikacje prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-24
Wyświetlona: 5383 razy