Programista MAC / iOS Object C

praca it: etat dla jobfinder / Warszawa

Tagi: MAC / iOS Object C

Dla naszego Klienta – renomowanej i zaawansowanej technologicznie firmy z branży IT – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref: WSK11DM

Obowiązki:
• projektowanie, rozwój, implementacja oraz przenoszenie i testowanie nowych aplikacji typu desktop, bibliotek i narzędzi,
• udoskonalanie istniejącej technologii wieloplatformowej dla MAC OS i przenoszenie jej na inne platformy oparte o MAC OS i/lub iPad/iPhone,
• dalszy rozwój komponentów z poziomu sterowników do integracji z systemem graficznym oraz bibliotekami i prostymi narzędziami.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• znajomość systemu Mac OS X ObjC / C++ oraz rozwoju IOKit i CF,
• bardzo dobra znajomość OS X, w tym podsystemu grafik,
• dobra znajomość metod rozwoju oprogramowania,
• znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z wielowątkowymi aplikacjami,
• programowanie systemów czasu rzeczywistego,
• projektowanie i programowanie GUI.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju w pracy przy nowoczesnych projektach,
• atrakcyjne warunki pracy,
• konkurencyjne wynagrodzenie,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-23
Wyświetlona: 4797 razy