Java Developer

praca it: etat dla Elan IT / Łódź

Tagi: 2EE Spring Hibernate JSF Apache CXF ANT Maven MySQL JBoss java

Elan IT dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praca w zespole programistów, wsparcie w rozwiązywaniu problemów
Rozwijanie oprogramowania dla przedsiębiorstw z wykorzystaniem J2EE, Spring, Hibernate, JSF, Apache CXF, ANT, Maven, MySQL oraz JBoss
Praca z klientem, projektowanie rozwiązań

Oczekiwania:

Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu i rozwijaniu aplikacji webowych
Doświadczenie w pracy w zespole programistów
Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych przy użyciu J2EE, Spring, Hibernate, JSF, Apache CXF, ANT, Maven, MySQL oraz Jboss
Doświadczenie w integracji aplikacji, a także w projektowaniu, rozwijaniu usług webowych i frameworks
Doświadczenia w pracy z aplikacjami frontendowymi i backendowymi
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Zdolności komunikacyjne
Umiejętność diagnozy problemów oraz ich rozwiązywania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim (format .doc/.pdf/.rtf) z podaniem nr. ref. w tytule wiadomości. Jeśli odbyli Państwo już rozmowę kwalifikacyjną w ELAN IT, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-23
Wyświetlona: 5707 razy