Programista ASP.NET

praca it: etat dla INTRATEL / Białystok

Tagi: ASP Programista ASP NET

Wymagania:

- wykształcenie wyższe informatyczne bądź elektroniczne
- min. 2- letnie doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych wykorzystaniem technologii Microsoft NET (NET 3.5 -4.0, C #, ASP.NET, Web Services)
- min. 1 zrealizowany projekt dotyczący projektowania i tworzenia aplikacji internetowych z wykorzystaniem ASP.NET
- doświadczenie w projektowaniu interfejsów HTML, JavaScript, jQuery i CSS
- doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MS SQL Server)
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację
- umiejętność pracy w zespole.
- doświadczenie w pracy z narzędziami: Microsoft SharePoint, Communication Foundation, Workflow, Foundation Microsoft, . NET Survey, Microsoft Reporting Services

Zakres obowiązków:

- Tworzenie aplikacji biznesowych przy użyciu poniżej wymienionych technologii, na podstawie wymagań dostarczanych przez klienta
- Udział w pracach projektowych nowego systemu
- Rozwój istniejących systemów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-17
Wyświetlona: 12614 razy