Specjalista IT

praca it: etat dla edge recruitment s.c. / Olewin

Tagi: ERP IFS SAP SQL PHP

Obecnie dla naszego Klienta, polskiego oddziału międzynarodowego koncernu dostarczającego innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olewin (woj. małopolskie)

Główne zadania:

- rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych użytkowników w zagadnieniach obsługi systemu ERP oraz dodatkowych systemów biznesowych (Online Ordering, EDI, CRM, inne)
- rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych dodatkowych systemów biznesowych oraz aplikacji biurowych
- tworzenie i udoskonalanie bazy raportów zgodnie z zapotrzebowaniem użytkowników biznesowych
- przeprowadzanie lub organizacja szkoleń w zakresie IT oraz systemu ERP
- rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych sieci komputerowych LAN i WAN
- projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań IT
- optymalizacja i unifikacja rozwiązań IT w firmie

Oczekujemy:

- doświadczenie z systemami ERP /MRP (preferowane IFS Applications, Infor MAX+)
- znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, MySql, MS Access) i języka SQL
- umiejętność tworzenia aplikacji webowych (PHP) (dodatkowo mile widziane VBA lub C#)
- znajomość podstawowych aplikacji pakietu MS Office (Excel , Word, PowerPoint, Outlook)
- znajomość sieci Microsoft (domeny, Windows Server, stacje Win XP, Win7) oraz serwera MS Exchange
- zdolność analitycznego myślenia, cierpliwość, determinacja, zdolność do pracy pod presją czasu
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bezwzględnie konieczna)

Mile widziane:

- praktyczna znajomość procesów biznesowych w firmie handlowej lub produkcyjnej
- wcześniejsza praca w firmie handlowej lub produkcyjnej

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowym, dynamicznym i rozwijającym się środowisku
- możliwość dalszego rozwoju- zarówno zawodowego, jak i osobistego

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-12
Wyświetlona: 4506 razy