WebDesigner

praca it: etat dla Ivision.pl / Kraków

Tagi: webdesigner grafik kreacja

Agencja Interaktywna Ivision.pl poszukuje kandydata na stanowisko WebDesigner/grafik

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie koncepcji graficznych serwisów / portali / aplikacji webowych
  • Projektowanie makiet / prototypów / interfejsów graficznych

Co oferujemy ?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Rozwój i wpływ na kluczowe projekty agencji
  • Stabilne, bezstresowe zatrudnienie w młodym teamie stawiającym na jakość

Czego wymagamy ?

  • MINIMUM 3 lata doświadczenia popartego portfolio komercyjnych realizacji
  • Znajomości zagadnień usability
  • Wyczucia estetycznego i kreatywności
  • Znajomości środowiska Adobe (Photoshop, Illustrator)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-09
Wyświetlona: 8380 razy