Project Manager

praca it: etat dla Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb / Kraków

Tagi: Project Manager PM

Znudzonym obecną pracą Projekt Managerom (lub osobom, których nazwy stanowisk brzmią w jeszcze bardziej „wypasiony sposób”, ale które poza wieeeelką stopką mają też umiejętności) trafia się wyjątkowa okazja – stanowisko Project Managera w Agencji Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb.

Twoje zadania, które pozwolą Ci dzielić, rządzić, naciskać, wpływać, kreować, konwersować, debriefować, projektować, wymyślać, realizować, decydować itd. będą opierać się na:

• Organizowaniu i koordynowaniu pracy w Dziale Kreacji
• Ocenie efektywności przekazu marketingowego realizowanego przez Dział Kreacji, przy jednoczesnej ocenie wartości artystycznej projektów
• Całościowej obsłudze klienta (analiza potrzeb, przygotowanie ofert w oparciu o wykorzystanie wszystkich narzędzi reklamy i marketingu, prezentacja ofert, przygotowywanie umów, koordynacja procesu wykonawczego, follow up)
• Opracowywaniu budżetu, przygotowywaniu umów, negocjacji, dbaniu o przepływ dokumentów
• Komunikacji z pozostałymi działami firmy, aby wspólnie tworzyć strategie najlepsze dla klientów i całościowo traktować realizowane projekty

Wymagania mamy spore i oczekujemy twardych konkretów. Chcemy abyś:
• Był zorientowany na zadania
• Świetnie zarządzał czasem i ludźmi
• Wzbudzał szacunek przez wiedzę i Twoje doświadczenie
• Umiał komunikować się zarówno z pracownikami Kreacji, IT jak i z klientami oraz budować długofalowe relacje
• Był nieprzeciętnie kreatywny i miał inicjatywę

Bezwzględnie wymagamy:
• Minimum 2 lata doświadczenia w branży reklamowej lub interaktywnej na analogicznym stanowisku
• Umiejętności zarządzania dużymi projektami, ludźmi, organizowana pracy swojej i innych (jeśli znasz GTD to super)
• Doskonałej kultury osobistej, inteligencji, biznesowej ogłady, świadomości celów firmy i swoich, dojrzałości

Jak widzisz, nie będzie lekko, dlatego w zamian za ciężką pracę i Twoje zaangażowanie oferujemy:
• Pracę bez stresu w normalnych godzinach (nie lubimy i nie uskuteczniamy nadgodzin)
• Zespół fachowców do dyspozycji, pomocy i wspólnej zabawy (turnieje na xBoxie, paintball, kręgle, grille, gokarty itp.)
• Biuro w centrum Krakowa
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• Umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
• Garść dodatków które uprzyjemniają pracę i życie (work-life balance ma znaczenie)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-28
Wyświetlona: 8082 razy