motion designer

praca it: etat dla ASTRO / Warszawa

Tagi: grafik motion designer animator 3d

Osoba na tym stanowisku stanie się częścią zespołu przygotowującego oprawy graficzne kanałów, czołówki, dżingli, itp, nowo powstającej stacji telewizyjnej.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Adobe After Effects
- kreatywność, zmysł plastyczny, znajomość pakietu Adobe
- umiejętność samodzielnego rozwinięcia pomysłu na fabułę , kompozycję i animację
- dobra organizacja pracy, udokumentowane portfolio
- umiejętności pracy pod presją czasu
- mile widziana znajomość 3d max, bądź innych programów 3D

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w rozwojowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.
- ciekawy zakres obowiązków (brak monotonii)
- Bardzo dobrą atmosferę pracy

Praca stała – Warszawa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-22
Wyświetlona: 7088 razy