Developer Symfony / zdalna

zlecenia it dla Krauz / dowolna lokalizacja

Tagi: PHP Symfony Sympal Facebook

Opis

Poszukujemy programisty do rozwoju istniejącej już aplikacji. Aplikacja jest rokrocznym okresowym rozwiązaniem społecznościowym opartym na rozbudowanym systemie CMS.
Rodzaj pracy – zdalna.
Okres realizacji zadań w tym projekcie to Kwiecień – Czerwiec 2011
Średni dzienny zakres prac w ‘okresie nasileń’ to 6-9h dziennie. Możliwe są relokacje obciążeń pracami.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP, frameworka Symfony, postgresql
  • podstawowa znajomość HTML, CSS, Java Script (docelowo ten zakres prac realizuje dedykowany koder),
  • udokumentowane (przykłady realizacji) doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prawidłowe czytanie dokumentacji programistycznych,
  • terminowość, komunikatywność (!)
  • odpowiedzialność wobec danych zawartych w aplikacji.

Obowiązki

  • rozwijanie środowiska opartego na Symfony, w tym m.in. modyfikacja zestawu danych generowanych na frontendzie oraz zawartości/opcji CMS dla tej aplikacji (zarządzanie zgłoszeniami, filtrowaniem, prezentowaniem danych)
  • generowanie i modyfikacje mechanizmów formularzowych oraz zgłoszeniowych + ich współpraca z bazami danych
  • generowanie danych do zestawień
  • zapewnienie stabilności strumienia zgłoszeń przechodzących przez aplikację

Mile widziane

  • znajomość Sympal/Diem
  • znajomość/przyswajalność API portali społecznościowych (Facebook)

Oferujemy

  • elastyczną pracę zdalną
  • udział w ciekawym projekcie + współpracę przy kolejnych/innych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki adekwatne do sprawności)
  • otwarcie na proponowanie rozwiązań.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-15
Wyświetlona: 3925 razy