Specjalisty ds. sprzedaży usług szkoleniowych i doradczych

praca it: etat dla BNS IT / Łódź

Tagi: sprzedawca PH Przedstawiciel handlowy

BNS IT jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą zajmującą się zwiększaniem efektywności zespołów wytwarzających oprogramowania. Nasze doświadczenia regularnie opisujemy w Software Developer’s Journal. Współpracujemy z takimi firmami jak: Lufthansa Poland Sp. z o. o., Symantec Polska Sp. z o. o., Young Digital Planet Sp. z o. o., Hewlett-Packard Polska Sp. z o. o., Agora S.A., Tieto Poland Sp. z o. o.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
• pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski;
• nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami;
• zapewnienie doradztwa klientom firmy w zakresie oferowanych usług (projekty szkoleniowe, doradcze, badawcze);
• prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie kontraktów;
• kreowanie wizerunku firmy;
• poszukiwanie nowych rynków sprzedaży.

Poszukujemy osób, które
• posiadają co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w obszarze biznesowym dla zróżnicowanych klientów, poparte sukcesami;
• są dynamiczne i wykazują wysoki poziom zaangażowania;
• posiadają umiejętność przyjmowania odpowiedzialności za powierzone zadania;
• potrafią organizować pracę własną;
• znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem;
• posiadają prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
• umowę o pracę (podstawa + prowizja)
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• możliwość ciągłego rozwoju i ciekawe wyzwania zawodowe;
• współpracę z ekspertami w dziedzinie wytwarzania oprogramowania;
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• możliwość realizowania własnych pomysłów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-15
Wyświetlona: 6955 razy