Dyrektor Firmy

praca it: etat dla Obiettivo Lavoro / Poznań

Tagi: IT

Największa włoska agencja pracy(Certyfikat nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref DF/03/PS
Miejsce pracy: Poznań

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe
• Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym
• Doświadczenie zawodowe w branży IT (warunek konieczny)
• Znajomość branży energetycznej
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Zaangażowanie, energia i inicjatywa w działaniu
• Gotowość do częstych podróży służbowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Zarządzanie oddziałem firmy
• Realizacja wyznaczonych celów biznesowych i finansowych firmy
• Planowanie budżetu oraz kontrola wskaźników finansowych firmy
• Regularne raportowanie spółce macierzystej wyników działalności oddziału
• Dbanie o ciągły rozwój firmy
• Uczestnictwo w najbardziej kluczowych projektach sprzedażowych
• Koordynacja działań wydziałów technicznego, sprzedaży, marketingu oraz administracji
• Działania związane z pozyskiwanie i motywowaniem pracowników

OFERUJEMY:

• Stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
• Po okresie próbnym możliwość zostania członkiem zarządu firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-12
Wyświetlona: 6320 razy