Programista JAVA

praca it: etat dla Obiettivo Lavoro / Poznań

Tagi: PHP SQL MySQL Linux VB/VBA SQL HTML XML

Największa włoska agencja pracy (Certyfikat nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref PJ/03/PS
Miejsce pracy: Poznań

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie w programowaniu w lub Java EE
• Znajomość OOD, OOP, UML
• Mile widziana znajomość VB/VBA, SQL, HTML, XML
• Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
• komunikatywność
• Zorientowanie na jakość
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• praca w projektach klientów zewnętrznych,
• realizacja projektów związanych z utrzymaniem i dalszym rozwojem aplikacji firmy

OFERUJEMY:
• możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• udział w projektach wdrożeniowych i pracach zespołu w międzynarodowym środowisku
• dostęp do najnowszych technologii
• praca stacjonarna w Poznaniu, możliwe wyjazdy służbowe w ramach zleconych zadań lub szkoleń
• forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• elastyczny czas pracy
• stabilne miejsce pracy w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie wewnątrz koncernu z bardzo mocna pozycją
• atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-12
Wyświetlona: 5453 razy