Starszy Programista PHP/SQL

praca it: etat dla Obiettivo Lavoro / Poznań

Tagi: PHP SQL MySQL Linux

Największa włoska agencja pracy (Certyfikat nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PPS/03/PS
Miejsce pracy: Poznań

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe
• Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty
• Doświadczenie w programowaniu obiektowym
• Znajomość baz danych MySQL
• Mile widziane doświadczenie w administracji serwerami Linux
• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie ze źródeł obcojęzycznych
• Dobra organizacja czasu i miejsca pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Projektowanie aplikacji internetowych
• Monitorowanie baz danych
• Diagnostyka błędów
• Współpraca z innymi osobami w dziale
• Udział w projektach dla polskich i zagranicznych klientów

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie oparte o podstawę i system premiowy
• Możliwość pracy zdalnej
• Kurs języka angielskiego
• Atrakcyjny pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-12
Wyświetlona: 5015 razy