Administrator Systemu Wrocław

praca it: etat dla Axit Sp. z o. o. / Wrocław

Tagi: administrator systemu praca

W centrum technologii AXIT we Wrocławiu zatrudniamy specjalistów IT: programistów, administratorów i liderów projektów.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator systemu

Nr ref: MD/ADM/04/2011

Główne zadania:
• administracja, utrzymanie i rozwój platformy AX4 przy zastosowaniu technologii:
• serwery RHEL z wykorzystaniem klastra GFS,
SAN,
• bazy danych ORACLE / MySQL,
• serwery aplikacji ORACLE WEBLogic,
• backup bacula/arcserve,
• urządzenia sieciowe CISCO/Checkpoint.

Wymagania:
• doświadczenie w administrowaniu systemami Linux/Unix,
• znajomość protokołów sieciowych (TCP/IP, HTTP, FTP, SMTP, SSL, itp.) oraz języków skryptowych (bash, python, awk),
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• umiejętność pracy w zespole,
• kreatywność,
• dyspozycyjność,
• umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie w administracji dużymi bazami danych (najlepiej Oracle),
• doświadczenie w administracji aktywnymi urządzeniami sieciowymi,
• doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów monitoringu,
• doświadczenie w administracji serwerami aplikacji w technologii J2EE (WebLogic, JBoss, WebSphere),
• znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem komputerowym i archiwizacją danych.

Oferujemy ciekawą pracę, w dynamicznym, profesjonalnym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Praca o charakterze stałym w siedzibie spółki we Wrocławiu. Gwarantujemy samodzielne zadania oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez programy certyfikatów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-07
Wyświetlona: 5831 razy