Analityk Programista Java

praca it: etat dla FastSelect / Łódź

Tagi: java

W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Łódź lub Warszawa

Zadania:
•realizacja projektów prowadzonych przez firmę oraz wdrożenie i utrzymanie zaprojektowanych rozwiązań
•analiza funkcjonalna i poza funkcjonalna wymagań biznesowych klientów firmy
•zarządzanie niewielkim zespołem programistów

Wymagania:
•bardzo dobra znajomość Java, JEE, PL/SQL
•minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu analizy funkcjonalnej, projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji w oparciu o technologię PL/SQL lub Java
•doświadczenie w analizie procesów biznesowych
•znajomość rozwiązań Oracle i platformy Unix
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów

Klient oferuje:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•opiekę medyczną
•pracę w międzynarodowym środowisku
•możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-06
Wyświetlona: 5182 razy