Samodzielny Programista Interactive

praca it: etat dla Galileo / Warszawa

Tagi: programista PHP Java interactive aplikacje webowe

Opis stanowiska:

• Tworzenie i modyfikacja serwisów internetowych według wytycznych działu kreacji i działu sprzedaży
• Tworzenie dokumentacji technicznej projektu
• Współpraca z działem IT klienta odnośnie ograniczeń technicznych projektu

Wymagania:

• Biegła znajomość HTML/XHTML/CSS/JavaScript
• Bardzo dobra znajomość PHP, zapytań MySQL, PostgreSQL
• Podstawowa znajomość ASP.NET, JSP/JAVA, zapytań MsSQL Server, Oracle
• Znajomość bibliotek: Smarty, ADODB, AMFPHP, jQuery
• Optymalizacja serwisu pod kątem SEO

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie
• Swobodną atmosferę pracy
• Towarzystwo bardzo niebanalne

Dołącz do nas!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-04
Wyświetlona: 6058 razy