Programista apliacji webowych (Zend Framework)

praca it: etat dla Mitsubishi Electric / Kraków

Tagi: Zend Programista PHP Webmaster

Firma Mitsubishi Electric oddział w Polsce, zajmująca się automatyką przemysłową poszukuje do projektu programisty aplikacji webowych ze znajomością PHP i Zend Framework. Mile widziani studenci ostatnich lat studiów.

Wymiar czasu pracy: pełny etat. Miejsce pracy Balice/k. Krakowa.

Wymagania:
- znajomość języków programowania: XHTML, PHP 5, CSS, JAVASCRIPT (JQUERY)
- znajomość relacyjnych baz danych MySQL, POSTGRES.
- znajomość języka SQL.
- dobra znajomość framework Zend.
- umiejętność tworzenia prostej grafiki
- znajomość działania plików XML

Zadania:
- pisanie skryptów PHP,
- rozwijanie firmowej aplikacji intranetowej
- pomoc w dziale IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-01
Wyświetlona: 6924 razy