Programista Java

zlecenia it dla NBC Sp. z o.o. / Rumunia

Tagi: Programista Java

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Rumunia

Główne obowiązki:

Programowanie interfejsów oraz systemów nawigacji dla branży automotive

Od kandydatów wymagamy:

  • Ok. 2 lat doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość notacji UML
  • Znajomość JNI

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku IT
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę

Przewidziany czas trwania projektu w Rumunii: 6 miesięcy.
Po tym okresie możliwe jest przedłużenie współpracy i przeniesienie do siedziby firmy (Wrocław).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-28
Wyświetlona: 3583 razy