Praktyki w dziale marketingu agencji interaktywnej

zlecenia it dla MKI Sp z o.o. / Kraków

Tagi: marketing praktyki media społecznościowe marketing szeptany

Jesteś fanem Internetu? Posiadasz interesujące i tętniące życiem stronę, blog lub profil na Facebooku? Chcesz współtworzyć rzeczywistość i kreować potrzeby innych ludzi? Marzysz o kreatywnej pracy w dynamicznym środowisku?

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem studiów i wiążesz swoją najbliższą przyszłość z branżą reklamowo-interaktywną, to jest mamy propozycję w sam raz dla Ciebie.

Agencja Interaktywna MKI z siedzibą w Krakowie chce pomóc młodym ludziom z pasją w odnalezieniu się na rynku pracy i pokazać „z czym się je” nowe technologie i marketing internetowy.

Możemy się pochwalić współpracą w wieloma liczącymi się markami i licznymi realizacjami serwisów www, kampanii internetowych, e-PRu. Szczegóły możesz znaleźć na naszej stronie www.mki.pl – sprawdź sam!

Poszukujemy młodych ludzi – studentów i absolwentów – którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w praktyce.

Jeśli:

• jesteś fanem Internetu, interesujesz się marketingiem internetowym i nowinkami technologicznymi,
• znasz język angielski,
• jesteś aktywnym użytkownikiem Internetu (prowadzisz stronę lub blog, udzielasz się na forach, posiadasz tętniący życiem profil na Facebooku),
• masz wolny czas, który chcesz kreatywnie wykorzystać
• jesteś studentem lub absolwentem studiów i chcesz odbyć bezpłatne praktyki w agencji interaktywnej w dziale marketingu,Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-25
Wyświetlona: 5261 razy