programista / flash developer

praca it: etat dla Look Media Sp. zo.o. - Wydawnictwo / Warszawa

Opis projektu: Internetowy magazyn kobiecy – emakeup

Od roku 2003 wydajemy w formie papierowej ekskluzywny kobiecy magazyn o sztuce makjażu MAKE UP w wersji polskiej i angielskiej (edycja międzynarodowa). Obecnie pracujemy nad nowym projektem – planujemy uruchomić e-magazyn o tytule emakeup, czyli internetową wersję pisma. Chcielibyśmy, żeby formuła emakeup’u była zbliżona do internetowego magazynu dla grafików, który można pobrać ze strony http://ezine.newwebpick.com/ (są dostępne bezpłatne egzemplarze). Nasze pismo również będzie pobierane ze strony i ściągane na komputer użytkownika. Pierwszy numer liczący ok. 330 stron będzie można pobrać bezpłatnie, kolejne numery będą płatne.

POSZUKUJEMY:

Poważnej, solidnej i samodzielnej osoby lub firmy, która chciałaby nawiązać stałą współpracę lub podjąć pracę na etacie. Magazyn będzie ukazywał się raz na kwartał, co najmniej w dwóch wersjach polskiej i angielskiej (każdorazowo ok. 360-400 stron).

Zadania programisty :
- oprogramowanie strony, z której użytkownicy będą pobierać magazyn i późniejszy nadzór nad działaniem tej strony w tym: pobieranie pisma i autoryzowanie komputera użytkownika, podłączenie systemu płatności All Pay www.allpay.eu , bazy danych (statystyki sprzedaży itp.)
- oprogramowanie skryptu FLASH oraz instalatora do e-magazynu wzorowanego na internetowych gazetach zamieszczonych na stronie ezine.newwebpick.comJak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-10-03
Wyświetlona: 2575 razy