MOTION DESIGNER w Artegence

praca it: etat dla Artegence Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: After effects animacja motion

Artegence Sp. z o.o poszukuje osoby do pracy na stałe na stanowisku: MOTION DESIGNER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • animacje do produkcji wideo (motion design), głównie na potrzeby serwisów WWW
  • postprodukcja wideo (compositing, korekcja barwna, kluczowanie, tracking, rotoscoping, i inne efekty specjalne),
  • montaż materiału wideo,
  • samodzielne tworzenie motionboard’ów: od koncepcji graficznej po wykonanie.

CZEGO WYMAGAMY:

  • powalającego portfolio, (także projekty niekomercyjne, własne itd., byle tylko rzucały na kolana :)
  • perfekcyjnej znajomości Adobe After Effects (CS5), Photoshop, ewentualnie innych środowisk do postprodukcji i animacji
  • podstaw wykorzystania programów 3D (preferowany 3dsMAX)
  • artystycznej samodzielności: od koncepcji graficznej animacji po wykonanie
  • eksplorowania najnowszych trendów w motion designie

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość współtworzenia działu motion w jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce
  • Możliwość wyżycia się w dziedzinie motion designu i animacji w projektach dla najlepszych klientów

UWAGA: Nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego ale uważasz, że jesteś dobry, wyślij próbki swoich prac! Odpowiemy!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-09
Wyświetlona: 7559 razy