Programista / Programistka PHP

praca it: etat dla AdOcean Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: PHP5 MVC SQL ZendFramework Kohana XML JSON SOAP

Zadania przyszłego pracownika

* projektowanie warstwy modelu aplikacji, * implementacja modelu aplikacji w oparciu o API tworzone przez osobny dział, * poszukiwanie technologii do realizacji nowych funkcjonalności, * dbanie o niezawodne działanie aplikacji.

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem / studentką ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne). Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę na temat:

* programowania obiektowego, szczególnie w języku PHP5, * wzorca MVC, * SQL oraz baz danych (MySQL), * bibliotek PHP: ZendFramework, Kohana, * XML, JSON, SOAP, * HTML, CSS, Javascript, * SVN, * środowisk UNIX (LINUX).

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać

* otwartości i dużego poczucia humoru, * samodzielności w zakresie przydzielonych zadań, * umiejętność pracy w dużym zespole, * umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy, * sumienności i terminowości, * zaangażowania w powierzone projekty, * znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Oferujemy:

* uczestnictwo w ciekawym, innowacyjnym i ambitnym projekcie informatycznym – naszymi klientami są domy mediowe i sieci reklamowe, * udział w tworzeniu narzędzi niezbędnych do funkcjonowania Internetu * pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy Środkowej i Wschodniej), * rozwój kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne), * pracę w młodym, dynamicznym zespole, * nieformalną i przyjazną atmosferę pracy. * elastyczne godziny pracy.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Kolejny etap to rozwiązanie przez kandydatów rekrutacyjnego zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-02
Wyświetlona: 4981 razy