SEO Guru

praca it: etat dla Merix Studio / Poznań

Tagi: seo google pozycjoner pozycjonowanie sem

Kim jesteśmy i co robimy?

Sprawdź nas: Merix Studio, World of Merix i Drupal Works

Potrzebujemy wsparcia w postaci Specjalisty ds. SEO. Przeczytaj ogłoszenie i daj nam znać jeśli chciałbyś z nami pracować:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa serwisów internetowych w zakresie pozycjonowania,
  • pomoc w budowaniu strategii pozycjonowania,
  • tworzenie zaplecza do pozycjonowania
  • współpraca i nadzór nad pracą copywritera,
  • analiza i interpretacja statystyk pozycjonowanych witryn www.

Od Ciebie oczekujemy:

  • szerokiej, przynajmniej jak grzbiet Pudziana, wiedzy z zakresu SEO,
  • bezwględnej chęci rozwijania się w kierunku SEO i pogłębiania wiedzy na ten temat (dociekliwość w stylu Moniki Olejnik będzie wysoko punktowana),
  • doświadczenia w budowaniu zaplecza pozycjonerskiego (czyli wiesz jak wygląda wysokiej jakości zaplecze),
  • znajomości HTML/CSS – na potrzeby optymalizacji witryn internetowych i zaplecza

Mile widziane:

  • udokumentowane doświadczenie,
  • wiedza i doświadczenie z Google AdWords,
  • certyfikaty potwierdzające umiejętności.

My Tobie zapewnimy:

  • przede wszystkim: komfortowe (pomoc copywritera, wsparcie doświadczonych developerów, nieinwazyjne szefostwo) i elastyczne warunki pracy (umowa o pracę na cały lub pół etatu)
  • znaczną niezależność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • praca od poniedziałku do piątku w najbardziej optymalnych dla człowieka (sprawdzone empirycznie) godzinach pracy – 8.00-16.00 w biurze w Centrum Poznania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-01
Wyświetlona: 6362 razy