Project Manager/ Kierownik Projektów Litwa

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Litwa, Wilno

Tagi: PM IT finanse ITIL zarządzanie

Kowalski Consulting Sp. z.o.o., nr certyfikatu 4957, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukuje osoby na stanowisko:

PROJECT MANAGER
Miejsce pracy: Litwa, Wilno

Obowiązki:
- Planowanie, wdrażanie oraz zarządzanie procesami IT w biznesie
- Realizowanie projektów małej i średniej skali
- Wdrażanie nowych elementów, rozwiązań technicznych i technologii z zakresu IT
- Nadzorowanie realizacji zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem
- Raportowanie etapów realizacji projektu współudziałowcom
- Efektywne zarządzanie zespołem
- Kontrola jakości oraz zarządzanie korzyściami
- Rozwiązywanie ewentualnych nieprawidłowości
- Analiza kosztów i budżetowanie

Wymagania:
- Bogata wiedza poparta doświadczeniem z zakresu zarządzania projektami w branży IT
- Umiejętność planowania, oceniania oraz kierowania złożonymi projektami
- Praktyczna wiedza dotycząca praktyk i standardów kontroli
- Mile widziane doświadczenie w pracy zgodnie z koncepcją ITIL
- Doświadczenie w kontroli kosztów projektu
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zakresie rekrutacji i doboru personelu
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowiskach międzynarodowych

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w prestiżowej międzynarodowej organizacji finansowej
- Ciekawą pracę, dającą duże możliwości rozwoju
- Kontrakt na okres sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-01
Wyświetlona: 5197 razy