Programista PHP

praca it: etat dla Connectmedica Sp.z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista PHP

Connectmedica
Jesteśmy pierwszą na rynku firmą zajmującą się komunikacją zintegrowaną, dedykowaną pharma-marketingowi. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi, realizując najbardziej prestiżowe projekty.

Nasze oczekiwania: - umiejętność programowania obiektowego w języku PHP poparta wdrożonymi projektami - doświadczenie w pracy przy użyciu chociaż jednego frameworku webowego - komunikatywność, sumienność i terminowość - zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów.

Opis stanowiska:
- programowanie aplikacji webowych, dedykowanych na rynki medyczne, w języku PHP na podstawie dostarczonych wytycznych od inżyniera oprogramowania
- projektowanie i rozwój baz danych wykorzystywanych przy projektach informatycznych
- aktywny udział w rozwijaniu powierzonych projektów (stron internetowych, rejestrów medycznych, crm’ów), współpraca z Product Managerem oraz koderami HTML

Gwarantujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilność zatrudnienia
- możliwość tworzenia innowacyjnych, nowatorskich projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-28
Wyświetlona: 4725 razy