Inżynier Automatyk DCS/PLC/SCADA

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Niemcy

Tagi: automatyka systemy sterowania

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska:
• projektowanie systemów sterowania
• programowanie serowników PLC i systemów SCADA
• uruchamianie sterowników PLC i systemów SCADA
• koordynowanie prac z innymi branżami projektowymi
• tworzenie i weryfikacja dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w programowaniu przy użyciu: Siemens S7, Emerson OVATION, ABB Systems lub innych podobnych technologii związanych z PLC/DCS/SCADA
• Biegła umiejętność czytania dokumentacji
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Rodzaj pracy: praca w biurze, praca u klienta
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-25
Wyświetlona: 7902 razy