Grafik/Ilustrator

praca it: etat dla CONCEPTO / Dowolne

Tagi: grafik animator ilustrator

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie kompleksowej koncepcji graficznej na potrzeby gier, zabaw dla dzieci, a także projektów materiałów wizerunkowo-promocyjnych.

Wymagania
> Kreatywność, pomysłowość, inwencja twórcza,
> Dobra znajomość oprogramowania Adobe Photoshop,
> Wyczucie estetyczne,
> Ciekawe projekty w portfolio,
> Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
> Dobra organizacja pracy,
> Samodzielność.

Mile widziane
> Znajomość programu Adobe Flash,
> Znajomość zagadnień związanych z DTP,
> Podstawy HTML, CSS.

Oferujemy:
> Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
> Umowę o pracę (pełny etat)
> Udziału w ciekawych projektach
> Doskonalenie i rozwój
> Dynamiczne, kreatywne środowisko pracy w młodym, przyjaznym zespole

Praca na miejscu w Grodzisku Wlkp. (od 8.00 do 16.00) lub zdalnie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-24
Wyświetlona: 17499 razy