ASP.NET Developer

zlecenia it dla MostWanted / Wrocław

Tagi: net programista asp developer

Grupa Most Wanted! od 12 lat jest liderem w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
Z pasją i zaangażowaniem wspieramy polskie i zagraniczne firmy poprzez dobór
i rozwój kapitału ludzkiego.

Jako jedna z nielicznych firm w swojej branży, Most Wanted! posługuje
się w swojej działalności Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

W skład Grupy Most Wanted! wchodzą następujące marki: Most Wanted! HR Consulting Group, Most Wanted! Media Service, Most Wanted! Training Institute, Most Wanted! Conferences.

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Rozwój aplikacji webowych na platformie ASP.NET
Budowanie i implementacja nowych rozwiązań
Współpraca z użytkownikiem wewnętrznym w celu określenia wymagań użytkownika
Zapewnienia dostępności i ciągłości wdrażanych systemów

Wymagania:

2 – 3 letnie doświadczenie w pracy z ASP.NET 2.0 – 4.0
Doświadczenie w budowaniu aplikacji na platformie ASP.NET
Doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań webowych
Dobra znajomość SQLa oraz VS.NET 2005 / 2010
Dobra znajomość HTMLa, XMLa, XSLT, JavaScript, DHTML oraz AJAXa
Znajomość .NET 3.0 (z WWF) będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta klienta:

Praca w dynamicznym środowisku
Profesjonalna i dobra atmosfera
Praca indywidualna oraz zespołowa
Wyzwania każdego dnia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-21
Wyświetlona: 5101 razy