Game Designer

praca it: etat dla ComAngle Entertainment / Szczecin, Warszawa lub zdalnie

Tagi: game design game designer

Międzynarodowy producent oprogramowania ComAngle (www.comangle.com), specjalizujący się w usługach interaktywnych, w związku z dynamicznym rozwojem jak i długofalową współpracą oraz planowanymi przedsięwzięciami ogłasza rekrutację na następujące stanowiska:

- Game Designer

Świadczone usługi realizujemy w najwyższych standardach jakości dzięki wiedzy, doświadczeniu i rzetelności naszych pracowników.

Game Designer:
Zakres prac:

  • tworzenie koncepcji i zasad gry
  • projektowanie gier komputerowych (głównie gier społecznościowych) i ich elementów na każdym etapie produkcji
  • tworzenie poziomów

Oczekujemy:

  • kreatywności i pomysłowość
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowania tematyką tworzenia gier i projektowania poziomów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności copywriter’skie
  • ogólne rozeznanie w procesie produkcji gier komputerowych

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia powiązana z wynikami pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • niezwykle ciekawą pracę nad grami, w które grają miliony graczy na całym świecie
  • możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier
  • ciekawą pracę przy projektach trafiających na wszystkie rynki świata,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • ciekawy zakres obowiązków (brak monotonii),
  • możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • udział w interesujących projektach,
  • miłą atmosferę pracy,
  • elastyczne podejście do obowiązków i pracy.

Region: zdalnie (cały kraj), praca w warszawskim lub szczecińskim biurze

Przyjmujemy także na praktyki.

Wybranym kandydatom oferujemy pracę przy innowacyjnych tytułach dla największych światowych Wydawców.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-18
Wyświetlona: 5788 razy