Front-enddeveloper

praca it: etat dla Connectmedica Sp.z o.o. / Warszawa

Tagi: webdeveloper javasript

Jesteśmy pierwszą na rynku firmą zajmującą się komunikacją zintegrowaną, dedykowaną pharma-marketingowi. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi, realizując najbardziej prestiżowe projekty.
Dołącz do Nas!

Nasze oczekiwania: - entuzjazm, komunikatywność i sumienność - minimum 2 letnie doświadczenie przy tworzeniu stron www przy wykorzystaniu Otwartych Technologii Webowych poparta wdrożonymi projektami - bardzo dobra, praktyczna znajomość html, css i javascript

Opis stanowiska:
- cięcie przygotowywanych przez dział graficzny templatów stron www
- wdrażanie pociętych templatów do przygotowanych przez programistów prototypów webaplikacji
- przygotowywanie rozwiązań opartych na bibliotece jQuery

Nie wymagamy i nie będą brane pod uwagę:
- zdolności plastyczne i umiejętność projektowania stron internetowych
- znajomość javy, sql, pascal, c++, actionscript, soap, adobe ilustrator czy corel draw
- umiejętność tworzenia animacji w Adobe Flash

Gwarantujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilność zatrudnienia
- możliwość tworzenia innowacyjnych, nowatorskich projektów
- przyjazną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-17
Wyświetlona: 4991 razy