Programista PHP

praca it: etat dla Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Programista PHP

Opis stanowiska pracy

- tworzenie lub współtworzenie nowych serwisów lub aplikacji na bazie autorskiego systemu CMS lub rozwiązań dedykowanych
- rozwój istniejących serwisów oraz aplikacji obydwu wyżej wymienionych typów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość XHTML 1 i CSS 2 oraz zgodności popularnych przeglądarek internetowych (IE, FF, Mozilla, Opera, Safari, Chrome) z tymi standardami.
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP 5 (klasy, obiekty, interface’y, dziedziczenie, itd.) oraz jego specyfiki.
  • Przynajmniej dobra znajomość języka JavaScript z umiejętnością samodzielnego pisania skryptów realizujących typowe dla stron internetowych zadania.
  • Podstawowa znajomość języka SQL oraz komunikacji z bazami danych za jego pomocą.
  • Podstawowa wiedza na temat budowania serwisów przyjaznych wyszukiwarkom internetowym.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (ukończone lub ostatnie lata studiów).
  • Znajomość Zend Framework
  • Znajomość technologii AJAX.
  • Znajomość formatu XML oraz technik manipulowania nim.
  • Znajomość zagadnień funkcjonowania i użytkowania relacyjnych baz danych w szczególności MySQL 5.x oraz PostgreSQL 8.x.
  • Doświadczenie w budowaniu komercyjnych serwisów internetowych z wykorzystaniem stawianych w wymaganiach umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-14
Wyświetlona: 6510 razy