Programista ASP.NET

praca it: etat dla Planet Soft IT Outsourcing / Wrocław

Tagi: asp net net asp c# programista Web Serwisy aplikacje webowe

Opis stanowiska pracy

Szukamy programisty do pracy w naszym zespole we Wrocławiu. Praca przy projektach aplikacji webowych we współpracy z naszym brytyjskim klientem – praca w języku angielskim.
W zakres obowiązków wchodzi programowanie i opieka nad aplikacją webową, rozwijaną na platformie .net przy wykorzystaniu asp.net, c#, sql.

Oferta firmy:
- praca na pełny etat, we Wrocławiu, 40 godz. tygodniowo
- praca w oparciu o umowę o pracę, po pierwszych trzech miesiącach okresu próbnego zatrudnienie na czas nieokreślony
- bogaty pakiet benefitów pracowniczych
- szkolenia
- praca w młodym, energicznym zespole
- praca w języku angielskim
- ciekawe projekty wymagające kreatywności i samodzielności

Wymagania stawiane kandydatom:
- ok. 1 rok doświadczenia komercyjnego w pracy z technologią ASP.net
- znajomość SQL
- znajomość Web Services
- znajomość XML mile widziana
- mile widziana znajomość WCF, Oracle, SSIS
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( weryfikowana podczas procesu rekrutacji w rozmowie z Brytyjczykami)
- nastawienie na pracę zespołową, komunikatywność, poczucie humoru
- chęć rozwoju, umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-11
Wyświetlona: 4904 razy