Programista / Programistka C/C++

praca it: etat dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: C C++ Linux bibliotek stl boost

Zadania przyszłego pracownika

* projektowanie i rozwój modułów złożonego systemu analizy danych, * udział w pracach zespołu projektowego.

Oczekiwania wobec kandydatów

* praktyczne doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w środowisku Unix® (C/C++), zdobyte poprzez udział w projektach open-source, w projektach prowadzonych na uczelni bądź w trakcie prowadzenia własnych projektów, * bardzo dobra znajomość C++ oraz bibliotek stl, boost, * bardzo dobra znajomość systemu Linux, * znajomość protokołów sieciowych z rodziny TCP/IP, UDP, * znajomości zaawansowanych algorytmów i struktur danych, * samodzielność, dokładność i komunikatywność, * zaangażowanie i inicjatywa, * znajomość języka angielskiego * dostępność minimum na 4/5 etatu (32 godziny w tygodniu).

Dodatkowymi atutami będą

* sukcesy w konkursach informatycznych, * bardzo dobre wyniki w nauce.

Oferujemy

* możliwość samodzielnego realizowania projektów, * możliwość współkreowania sukcesu nowoczesnej firmy, * współpracę z doświadczonymi programistami, * udział w rozwiązywaniu problemów związanych z przetwarzaniem dużych ilości danych, * szansę rozwoju zawodowego i pracę z zespołem dynamicznych, młodych ludzi, * elastyczne godziny pracy, * możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Kolejny etap to rozwiązanie przez kandydatów rekrutacyjnego zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-02
Wyświetlona: 5026 razy